MIRAI překvapují svižným trackem All Night Long.

Written by on 1 ledna, 2024

Neunavitelná kapela MIRAI si pro své fanoušky připravila silvestrovské překvapení. Z právě dokončené Arena Tour přivezli videoklip k novince all night long, kterou na turné premiérově zahráli. Videoklipem MIRAI oslavují úspěšný rok a vrhají se do roku 2024, v němž je čeká největší výzva kariéry. Během léta navštíví čtrnáct měst po celém Česku, kam v rámci svého vlastního festivalu MIRAI SUMMER FEST přivezou nezapomenutelný zážitek a show. Z kraje roku se MIRAI dočkáme na již druhém slovenském turné, kam dovezou své největší hity i nový track all night long.

all night long je silvestrovské překvapení, které nejspíš svým zvukem fanoušky zaskočí podobně jako track dopis. „Je to ostřejší kytarová live věc, kterou jsme natočili v Římě. Dost nás baví a zase jsou to Mirai v jiné poloze, než znáte,“ přibližuje nový singl zpěvák Mirai Navrátil, který na písni spolupracoval se songwriterem Janem Vávrou a producenty Lukášem Chromkem a Ondřejem Fiedlerem.

Track all night long mohli fanoušci slyšet v Ostravě, Brně, Pardubicích a v Praze. Z těchto zastávek ARENA TOUR 2024 taky pochází videoklip, který mají na svědomí tvůrci z Cousin’s Production. „Záběry na celý klip jsme nabrali z koncertů v rámci tour a vlastně je to poděkování a vzpomínka na tenhle skvělej rok!“ uzavírá s nadšením Mirai.

Novinky summer love, dopis a nejčerstvější all night long zahrají MIRAI i v rámci sLOVEnsko tour 2024. Populární čtveřice zavítá na přelomu března a dubna do Bratislavy, Trenčína, Žiliny, Košic a Nitry.

Videoklip: Mirai – All Night Long


Rádio Zelená Hora

Rádio Zelená Hora

Current track

Title

Artist