O nás

INFO

Rádio Zelená hora - S vámi v našem regionu

Rádio Zelená hora odstartovalo své zkušební vysílání 1.srpna roku 2018. Od té doby se ladilo,  zkoušelo a řešilo se vše,  co bylo nutné k provozu internetového rádia. A jak už to bývá, když už byla šance pustit rádio jak se říká VEN, našel se další a další malý problém, který by ale narušoval 100% chod rádia do éteru.  

Název Rádio Zelená hora vznikl na základě toho, že u Chebu se nachází převážně zalesněný vrch ve Výhledské vrchovině ležící asi 4,5 kilometru západně od Chebu, Zelená hora. Její vrchol leží v nadmořské výšce 637 metrů. Na mapě ji najdeme mezi přehradní nádrží Skalka a státní hranicíČeské republiky se Spolkovou republikou Německo, přesněji s BavorskemNa vrcholu se pak nachází Bismarckova rozhledna, kterou můžeme rozhodně doporučit.

První hudební vysílání pro posluchače se uskutečnilo 1.prosince 2018 v předvánočním čase, to aby si ti, kteří nás chtějí ladit, mohli vychutnat vánoční songy, na které jsou zvyklí a mají je rádi.

První živé vysílání se uskutečnilo v pátek 8.2. 2019 mezi 17-19 hodinou. Své slovo v tomto případě dostal kolega David Petřík a ten také odzkoušel naživo přístroje a všechny aparáty.

 Rádio Zelená Hora

Rádio Zelená Hora

Current track

Title

Artist