Ella Henderson vydala singl Alibi

Written by on 18 ledna, 2024

Singl Alibi vydala Elle Henderson přesně v den svých narozenin 12.1.2024. Na novince spolupracovala se smečkou Rudimental, která do ní vysamplovala klasiku z devadesátých let Gangsta’s Paradise od Coolia. Skladbu u nás v roce 1995 proslavil film Nebezpečné myšlenky s Michelle Pfeiffer.
Rudimental skladbě dodali energii a rozhýbali ji v příjemném drum’n’bassovém stylu, který prožívá hlavně na britských ostrovech skutečnou renesanci.
Připomeňme, že Ella Henderson se v roce 2012 v Anglii účastnila deváté série The X Factor. Byť byla spolufavoritkou na konečné vítězství, nepostoupila do finále. Přesto se její debutové album Chapter, jež vzápětí vydala, dostalo na první místo britské hitparády. Podpořila ji totiž řada celebrit včetně Adele, Lily Allen nebo Simona Cowella a Stephena Frye, které její vyřazení považovaly za nespravedlivé. Loni zpěvačka spolupracovala jako vokalistka na dvou výrazných tanečních singlech – s Nathanem Dawem a Joelem Corrym vydala Top 10 hit 0800 Heaven a pro Switch Disco nazpívala skladbu React. Její kvality ocenili i další, David Guetta ji angažoval v roce 2022 do hitu Crazy What Love Can Do, s Ofenbach natočila hit Hurricane

Ella Henderson – Alibi


Rádio Zelená Hora

Rádio Zelená Hora

Current track

Title

Artist