Skladba Lose Control patří k utajeným hitům posledních měsíců

Written by on 18 ledna, 2024

Teddy Swims ji vydal loni začátkem léta, trpělivě ji propagoval a postupně ji proměnil ve zlato hned v několika zemích včetně Austrálie a Kanady. Na Spotify má dnes působivá píseň takřka 165 milionů přehrání.
„Být zamilovaný může být jako závislost. Ztratíte kontrolu sami nad sebou a všechno se začne propadat. A vy máte pocit, že jedinou možností, jak se z toho dostat, je být s milovanou osobou. A přitom chcete ten pocit zažívat znovu a znovu,“ komentuje obsah písničky Jaten Collin Dimsdale, potetovaný urostlý chasník z Georgie, jenž se kvůli hudbě vzdal kariéry úspěšného hráče amerického fotbalu.
Teddy Swims, jak si říká, začínal jako člen lokálních alternativně rockových a post-hardcore skupin, které hrály hlavně převzatý materiál. Od roku 2019 se ale věnuje R&B, popu a soulu s přesahem do rapu i country. Na YouTube postupně zveřejnil sérii cizích písniček, nazpíval třeba Jacksonovu Rock With You, You’re Still The One od Shanii Twain nebo skladby Lewise Capaldiho, Amy Winehouse a Chrise Stapletona. Jeho videa posbíraly desítky milionů přehrání, což neuniklo hledačům talentů. Loni podepsal vydavatelskou smlouvu s Warner Music, kde ihned debutoval deskou I’ve Tried Everything But Therapy (Part 1). A právě z ní pochází zmíněný singl Lose Control

Teddy Swims – Lose Control


Rádio Zelená Hora

Rádio Zelená Hora

Current track

Title

Artist