ROBIN SCHULZ dosáhl úctyhodného mezníku

Written by on 16 července, 2021

Producent ROBIN SCHULZ dosáhl úctyhodného mezníku. Má doma již 400 zlatých, platinových a diamantových desek! Získal je na základě prodejů svých nahrávek.

K jeho komerčně nejúspěšnějším skladbám patří singly Sugar, Prayer In C, Speechless nebo Shed A Light. „Je to neuvěřitelné. Když se ke mně tahle naprosto šílená zpráva dostala, musel jsem si na chvíli sednout,“ prohlásil Schulz. „Ze srdce děkuji všem skvělým lidem, kteří se mnou na této výjimečné cestě byli a stále jsou.“ Ve sbírce má ocěnění z pětačtyřiceti zemí, hned několik certifikátů obdržel z Čech a Slovenska. Loni se stal vůbec prvním německým hudebníkem se třemi diamantovými cenami v historii.

Jako producent je Robin Schulz k nezastavení. Letos v únoru vydal už čtvrté album, kam zařadil hity jako All We Got, In Your Eyes, Speechless nebo All This Love, a nejčerstvěji se vrátil ke slavné písničce Somewhere Over The Rainbow / What A Wonderful World, kterou poprvé v roce 1990 nahrál havajský zpěvák Israel Kamakawiwo’ole. Na nové taneční verzi, jež právě vyšla, Robinu Schulzovi sekundoval další německý DJ Alle Farben.


Rádio Zelená Hora

Rádio Zelená Hora

Current track

Title

Artist