ROBIN MOOD natočil duet s Evou Burešovou

Written by on 15 června, 2021

Zpěvák a hudebník ROBIN MOOD přichystal singl s Evou Burešovou. Skladba Jsme jaký jsme je součástí EP Quarantine Mood, které právě vyšlo.

Ve vynucené pauze způsobené koronavirovou pandemií se liberecký muzikant podobně jako spousta jeho kolegů věnoval hlavně psaní nových písní. „Pro hudebníka zvyklého trávit čas na pódiu je skládání písniček jednou z mála možností, jak se realizovat,“ míní kytarista, jehož služeb v minulosti využili třeba Marek Ztracený nebo skupina Eddie Stoilow. „Pilně jsem připravoval nový materiál a kontakt se svými fanoušky udržoval alespoň prostřednictvím sociálních sítí a streamingových služeb. V reakci na izolaci, ve které jsme se všichni najednou ocitli, jsem vydal několik singlů, zároveň jsem budoval vlastní studio a snažil se připravit na chvíli, kdy se situace zlepší a bude šance si zase živě zahrát.“

Při prvním rozvolnění letos na jaře přijal výzvu a vystoupil v rámci programu Scéna 2020 – Hrajeme pro život s kapelou v Mladé Boleslavi. Internetový přenos jeho koncertu vidělo přes 20 tisíc diváků! „Bylo skvělé se znovu postavit na pódium. Zpočátku jsme se cítili trochu divně, chyběl nám kontakt s publikem, ale postupně jsme si zvykli a nakonec jsme si to opravdu užili,“ hodnotí charitativní livestream Robin Mood. Při vystoupení poprvé veřejně odprezentoval duet s Evou Burešovou, která díky televiznímu seriálu Slunečná patří k nejpopulárnějším herečkám současnosti. „S Evou už se znám mnoho let. Dlouho jsme si slibovali, že spolu něco natočíme, příhodná chvíle ale přišla až teď během pandemie,“ přiznává Robin Mood.

Videoklip k singlu Jsme jaký jsme režíroval Štěpán Stewe Bárta v prostorech Mosaic House a na pražské náplavce, kde se do natáčení zapojilo hned několik herců ze seriálu Slunečná nebo šéfkuchař Přemek Forejt z MasterChef Česko. Písnička o smíření se se sebou samým zaujala, přes víkend na YouTube protočila více než padesát tisíc views a dostala se do Top 20 hudebních Trendů.

Připomeňme, že Robin Mood je součástí liberecké hudební scény a jako producent spolupracuje třeba s Pauliem Garandem a Kenny Roughem. K jeho nejžádanějším skladbám patří hity Na Měsíc, Gravitace a Mizim, které na YouTube nasbíraly přes dva miliony zhlédnutí.


Rádio Zelená Hora

Rádio Zelená Hora

Current track

Title

Artist