RAEGO A LUCIE VONDRÁČKOVÁ natočili MORFIUM

Written by on 5 října, 2021

Raego vypustil do světa nový klip. Obrazové zpracování dostal duet nazvaný Morfium. Společná písnička je druhou spoluprácí Raega a Lucie Vondráčkové.

Již podruhé se protnul jejich pracovní život. Poprvé spolu nazpívali písničku Potřebuju pauzu (zde: https://www.youtube.com/watch?v=oB7Gmonwh3s)

Počty zhlédnutí svědčí o tom, že se první společná práce povedla.

„Spolupráce s Luckou na singlu Potřebuju pauzu se nám vzájemně tolik líbila, že jsem ji oslovil i na další song. Lucka je fantastická normální holka. Asi si vzájemně přinášíme štěstí, když jsem jí pomohl najít i novou láskuJ,” vzpomíná Raego.

Ladislav Pham, známý jako Raego je jedním z nejúspěšnějších interpretů na Youtube v Čechách. Jeho klipy vidělo na této síti již 125 milionů diváků.

Aktuální společná novinka s Lucií Vondráčkovou nazvaná  Morfium je osobní výpovědí obou interpretů. Proto tentokrát fanoušci v nádherném prostředí pražského hotelu Augustine uvidí v klipu jen Raega a Lucii.

Režii a produkci klipu měla na starosti Marie Gross z Gross production. Hudební produkce singlu se ujal studiový mág Ondra Žatkuliak z Rooftop studia. Klip je nyní jedničkou v trendech na Youtube.


Rádio Zelená Hora

Rádio Zelená Hora

Current track

Title

Artist