Kapela UDG představuje singl Ještě jednou

Written by on 22 srpna, 2021

Kapela UDG má po covidové pauze opět nabité koncertní léto. Nyní vydává nový singl s názvem Ještě jednou, na jejímž vzniku se podílel i Marek Ztracený. Je to velmi osobní píseň o ztrátě osudového vztahu a touze vrátit, co se vrátit nedá. Kapela k písni natočila i videoklip a do hlavní role obsadili aktuálně velmi oblíbeného herce Marka Lamboru a jeho partnerku, modelku Andreu Bezděkovou. Po singlu Parfémy a Plachy je Ještě jednou již třetí z připravované desky, kterou kapela pokřtí na podzimním koncertu ve Fóru Karlín.

Píseň Ještě jednou vznikla ve studiu Sunmusic Michala Šenbauera a režie se ujal Radim Věžník, pod jehož taktovkou vznikly videoklipy skupiny MIRAI, SLZA, THE.SWITCH nebo zpěvačky Elis Mráz či zpěváka XINDLA X. Pianové party nahrál do skladby zpěvák Marek Ztracený. „Když jsme na písni pracovali, napadlo nás, že by aranži slušelo piano. Zavolali jsme našemu kamarádovi Markovi Ztracenému. Byl skvělej, sedl do auta přijel za náma z Šumavy, nahrál skvělé piano a přinesl do písně další nápady,” říká zpěvák z UDG Petr Vrzák.

„UDG jsou kámoši, takže tohle pozvání jsem nemohl odmítnout. Z natáčení piana se nakonec vyklubala několikahodinová práce na písni, která mi přijde skvělá. Bavilo mě také potkat se ve studiu s někým jiným než s klukama z mojí kapely,“ pochvaluje si spolupráci Marek Ztracený.


Rádio Zelená Hora

Rádio Zelená Hora

Current track

Title

Artist