The Weeknd představuje album Dawn FM

Written by on 11 ledna, 2022

Jeden z nejúspěšnějších současných umělců, kanadský zpěvák a hitmaker Abel Tesfaye, známější jako The Weeknd, vydává své další album s názvem Dawn FM. Už od začátku kariéry The Weeknd dokazuje, že bude současnému popu udávat vlastní směr, což potvrdila i jeho veleúspěšná deska After Hours, ze které vzešly takové úspěšné písně jako In Your Eyes, Save Your Tears nebo Blinding Lights – track, jehož videoklip na YouTube nasbíral už přes 500 milionů views.

Na nové studiovce Dawn FM se tak můžeme těšit na další nálož budoucích hitů s hudební náladou osmdesátek. Mezi šestnácti písněmi figuruje i všem známý singl Take My Breath, uslyšíme i taková jména jako Lil Wayne, Quincy Jones nebo Tyler, The Creator. V roli moderátora fiktivního rádia 103,5 Dawn FM se představí samotný Jim Carrey, který nám všem naznačí, že jsme už dlouho žili v temnotě a je načase vyjít zpátky na světlo.

Spolu s albem vychází i jednoduchý, avšak neméně působivý videoklip k taneční písni Sacrifice, na které vás zaujme netradiční hudba i ta správná retro nálada.

0 views

Rádio Zelená Hora

Rádio Zelená Hora

Current track

Title

Artist